2003

1. 2003-02-14 5. 2003-04-19   9. 2003-12-10
2. 2003-02-?? 6. 2003-05-xx 10. 2003-12-19
3. 2003-03-28 7. 2003-05-yy 11. 2003-12-20
4. 2003-04-02 8. 2003-10-24  

                                                        Atgal    

3. 2003-03-28

Iš suolų surentėm šiokią tokią sceną mažojoj sporto salėj, sustatėm šiokį tokį aparatą. Mokykloj surengėm festivalį Gabija Rock. Buvo šilta pavasario diena. Grojo dar kelios grupės iš mokyklos, o mes, atrodo, grojom treti. Scenoje debiutavo saksofonininkas Martynas. Neatsimenu, kaip pagrojom, bet visi tikriausiai prašė pakartoti Zombius. Hu hu.

į viršų

 

4. 2003-04-02

Lagamino Turinys (tada dar Tapin’ Advisory) lipa ant didelės scenos su daug laidų, kubų ir mikrofonų! Dalyvaujam festivalyje Talentų fabrikas. Pirmą kartą buvom tokioj erdvėj kaip beksteidžas, o tai irgi buvo netikėta ir linksma. Pirmi grojo(?) Dj Superstar, daug fonogramų ir visa kita. Damn It skambėjo tikrai maloniai su savo reggae/punk/core reikalu, o kai kur labai skambėjo kaip Rage Against the Machine. Tada lipom mes. Publika pašėlo (nes dauguma buvo mūsų draugeliai). Grojom tikriausiai neblogai, nes girdėjosi. Ignas nušoko ant žmonių ir visi jį nešiojo. Tikriausiai bisui grojom kokius Zombius. Laimėjom triuškinamu rezultatu (nes dauguma ten buvusiųjų buvo mūsų draugeliai), tad patekome į finalą.

į viršų

 

5. 2003-04-19

Taigi patekome į Talentų fabriko finalą. Ėjom visai neblogai nusiteikę. Šįkart teko varžytis jau su labai rimtomis grupėmis. Pagrojom superblogai. Buvo kažkaip ir gėda, ir dar kažkokie jausmai buvo aplankę. Laimėjom penktą vietą iš penkių. Gavom Tele2 puodukų ir dar kažką. Nebuvo labai smagu.

į viršų

 

6. 2003-05-xx

Kino teatruose turėjo pasirodyti naujas filmas. Kažkas su Matrica susiję - Matrica perkrauta ar kažkaip panašiai, - tad prie Vingio (Coca Cola Plaza) buvo surengtas open air koncertas. Grojom su roko grupe Overload. Scena buvo įrengta sunkvežimio priekaboj. Visai jėga. Įgarsintas kiekvienas būgnelis, kiekviena lėkštelė. Mes pagrojom pirmi ir tada pradėjo lyti. Prie už širdies griebiančios roko muzikos tai labai derėjo.

į viršų

 

7. 2003-05-yy

Grojom tokioj vietoj, kur vyksta visokie alkotūsai, pačioj Justiniškių mikrorajono pašonėj – Vandens filtruose. Koncertas buvo kvailas ir be garso, ir šiaip buvo juokinga, kai prie „scenos“ paklausyt atbėgdavo žmonės iš pirties. Buvo limonado, sumuštinių ir čipsų.

į viršų

 

8. 2003-10-24

Gabija, kaire, Gabija, dešine! Gabija, laisvai! Didelis festivalis mokykloj. Net šešios grupės ir daugybė žmonių. Tąkart pagrojom visai neblogai. Turėjom naują bosistą. Pristatėm tokį naują gabalą kaip Uniformuotiems bei dar pabandėme sugroti Rudy, a Message to You, bet neišėjo, nes sugrojom kokius 3-4 kartus didesniu tempu ir pradingo visas grožis. Publika vieningai skandavo Zom-biai, Zom-biai, tačiau, jų nelaimei, Zombių nebebuvo. Girdėjosi švilpimas ir nepasitenkinimo šūksniai. Pakartojom kažkurį kitą gabalą ir koncertas buvo baigtas.

į viršų

 

9. 2003-12-10

Koncertas Jazz klube buvo pavadintas Ska@Vilnius ar kažkaip panašiai, tad turėjo būt gryniausia ska linksmybė, tačiau nelabai buvo ska. Grojom tik su Martynu, nes Adas tada buvo kamuojamas ligų. Atrodo, koncertas buvo visai nieko. Pirmą kartą pagrojom Nusipirk. Dar šio bei to buvo. Šiaip viskas neblogai. Daugiau neprisimenu.

į viršų

 

10. 2003-12-19

Surengėm labdaringą koncertą mokykloj, skirtą Motinos ir vaiko pensionui. Grojom vėl tik su Martynu, nes Adas vis dar sirgo. Lipom ant scenos pirmi. Žmonių buvo mažai, o ir tų pačių dauguma buvo labai pasyvūs. Tvarkingai atgrojom programą. Buvo gera repeticija prieš koncertą Green klube.

į viršų

 

11. 2003-12-20

Koncertas vyko praėjus vos kelioms savaitėms po gaisro, kuris kilo senajame Green klube ir sunaikino beveik viską, ką buvo per tuos ilgus metus sukaupę visi tie, kurie buvo susiję su Green klubu. Tai buvo paramos koncertas Draugai – draugams. Matyt, įsimintiniausias koncertas per visą grupės gyvavimo istoriją. Pirmą kartą grojome maloniausioje mums vietoje – Green klube. Klubas buvo tiesiog sausakimšas. Šiaip taip iš ligos patalo ištraukę trimitininką, ant scenos lipom pilna sudėtimi. Gal kiekvienas iš savo pusės ir nesugrojom geriausiai, tačiau visas grojimas virto visa užliejančia gerumo ir lengvumo banga. Grojom trumpai, tačiau, atrodo, greitai ir užtikrintai. Po mūsų ant scenos lipo galingieji Vilniaus oi! pankai Toro Bravo ir Lietuvos ska pionieriai dr.Green. Ore tvyrojo gera nuotaika. Neabejotinai, nuskriaustų tą vakarą neliko.

į viršų