2004

                                                            Atgal                           

1. 2004-02-04  

Praėjus vos keliems mėnesiams nuo praėjusio koncerto, kuris turėjo būti didelė ska fiesta, vėl lipome ant Jazz klubo scenos. Šįkart netgi papildę pučiamųjų sekciją – pasirodė trombonistas Vytas. Žmonių buvo visai daug. Grojom kažkaip truputį bet kaip ir netvirtai, apskritai nebuvo nusiteikimo tą vakarą.

į viršų

 

2. 2004-05-07

Dar vienas koncertas Gabijoj (paskutinis). Žmonių buvo gana nemažai. Nelabai ką ir prisimenu. Matyt, buvo nelabai dėmesio vertas koncertas.

į viršų

 

3. 2004-06-23

Buvo Joninės ir pirmą kartą grojome už Vilniaus. Kaune turėjo įvykti didelis open air festivalis, tačiau dėl kažkokių problemų jis persikėlė į kažkokią salę šalia Ryšių muziejaus. Scena buvo didelė. Grojom vėlgi tik su Martynu, nes Adas buvo išvykęs į užsienius su bigbendu. Atgrojom neblogai, bet ir nepernelyg gerai, tačiau, atrodo, žmonėms patiko.

į viršų

 

4. 2003-10-19

Kitą kartą ant scenos užlipom po beveik keturių mėnesių. Grojom Intro klube su Yonnica. Martynas ir Adas pasidabino švarkais ir kaklaraiščiais. Koncertas būtų buvęs visai nieko, jei prožektoriai nebūtų taip kaitinę ir dūdoms būtų buvę skirti du, o ne vienas mikrofonas. Pagrojom be didesnių klaidų. Nežinau, kaip girdėjomės, bet, atrodo, buvo neblogai. Yonnica pagrojo irgi visai nieko, tik įrašuose skambėjo geriau.

į viršų

 

5. 2004-11-04

Buvo labai didelis studentų renginys – VU MIF krikštynų vakarinė dalis. Intro klubas virto trimis erdviomis salėmis: viena elektronikai, kita – profesionalams ar šiaip populiaresniems, trečia – undergroundo grupėms. Grojom kažkada vėlai, apie 2300-0000. Bet buvo tikrai jėga. Ir smagu buvo žiūrėti, kaip visa visa salė juda: nuo priekinių gretų iki žmonių gale. Girtas ir stiprus koncertas. Už talonėlius gauti alaus bokalai liejosi laisvai tarp dainų, per dainas ir dar visaip kitaip, tačiau tai netrukdė sugroti gerai. Po biso, ar net kelių, palikome sceną. Linksmybės tęsėsi toliau.

į viršų

 

6. 2004-11-19

Atrodo, buvo kažkokia licėjistų šventė. Iš pradžių manėm, kad grosim didelėj aktų salėj, bet buvom nuvesti į nedidelę labai maloniai nuteikiančią erdvę Licėjaus rūsy. Jei tai būtų ne mokyklos rūsys – būtų tikrai šaunus klubas. Kai atėjom, jau grojo roko grupė Made in April. Buvo paskutinis jų gabalas ir buvo soliuojama visaip įvairiai. Koncertas šiaip buvo geras. Žmonės šokinėjo, mes taip pat. Buvo karšta. Pakartojom kažkurį gabalą ir nuėjom žaist stalo teniso ir daryt kitokių nesąmonių.

į viršų

 

7. 2004-11-21

Vėl pasirodėm Green klube. Šįkart su anglais Captain Everything. Prieš koncertą žaidėm stalo futbolą, gėrėm vynelį. Buvo malonus sekmadienio vakaras. Grojom pirmi. Garsas buvo tiesiog puikus. Viską girdėjom ir grojom užtikrintai. Po mūsų scenoje pasirodė Captain Everything, kurie pagrojo tikrai smagų pop-punko koncertą. O prieš lipdami į sceną, jie mums dar pasakė: ‘Great show’. Buvo malonu.

į viršų