2006

1. 2006-02-03 2. 2006-02-04 3. 2006-02-24
4. 2006-02-25 5. 2006-03-09 6. 2006-04-13
7. 2006-04-14 8. 2006-04-15 9. 2006-04-22
10. 2006-05-06 11. 2006-05-21 12. 2006-09-25
13. 2006-10-06 14. 2006-10-12 15. 2006-10-13
16. 2006-10-28 17. 2006-11-25 18. 2006-12-22

                                                         Atgal

1. 2006-02-03

Ketvirtuosius grupės gyvavimo metus pradėjome minituru, kurio pirmasis koncertas įvyko Alytuje, didelio fabriko dideliame ir labai šaltame garaže. Kai grojom, atrodo, girdėjosi tik aidas ir dar visoks kitoks šaršalas, bet paskui, žiūrint video, pasirodė, kad nebuvo taip ir blogai. Tikriausiai pirmą kartą grojom su striukėm, tik Ignas buvo išsirengęs iki marškinių. Atmosfera kaito ir dr.Green pradėjus pasirodymą, jau buvo visai šilta. Kartu dainavom žinomas jų dainas, o po koncerto visi patraukėm į mažą dviejų kambarių butelį, kuriame šiaip taip sutilpome. Kalbos tęsėsi iki vėlyvos nakties, o ryte laukė kelionė į Klaipėdą.

į viršų

 

2. 2006-02-04

Į Klaipėdą atvykom be jokių problemų. Nuėjom prie jūros, kur labai sušalom, bet po to jau laukė šiltut šiltutėlė Melnragės kultūrnamio salė ir šiltas, gardus vegan maistas. Pasistiprinę, pasidarėm soundčeką. Šįkart dr.Green grojo pirmi, nors mes ir bandėm prieštaraut. Žmonių buvo daug, žmonės tūsinosi kaip tik mokėjo. Po gerų keturiasdešimties minučių grojimo ir kelių bisų, dr.Green užleido sceną mums. Pagrojom visus gabalus, išskyrus paskutinį, nes jau įpusėjus, kilo panika, kadangi vėl pasirodė dėšinės rankos kilnotojai. Koncertas turėjo baigtis. Susinešėm aparatą atgal į busiką. Pasiskirstėm, kas lieka, o kas važiuoja į Vilnių, ir išsiskirstėm savais keliais. Nors ir nedidelis, bet turas pavyko.

į viršų

 

3. 2006-02-24

Vėl grojome tų pačių trijų merginų, kurių gimtadienyje grojome praeitais metais Riešėje, šventėje, tik šįkart kur kas didesnėje erdvėje – Intro klube. Vėl buvome treti. O prieš mus dar pagrojo Arbata ir Sportas. Koncertas buvo kažkoks vangus ir pavargęs, tad ilgai nelaukę patraukėme namo.

į viršų

 

4. 2006-02-25

Apie šį koncertą buvo kalbama jau gal nuo praeitų metų lapkričio ar gruodžio, kai buvo aišku, kad jis įvyks. Intro tą vakarą buvo daugybė žmonių – virš tūkstančio. Nuo pirmųjų akordų keli priekinėse eilėse stovėję žmonės jau gulėjo ant scenos. Dar po kiek laiko teko po truputį trauktis į scenos gilumą, nes žmonės pavojingai krisdavo ant mikrofonų stovų. Sugrojom gerai, nes garsas buvo puikiausias, koks tik gali būt. Padarėm klaidų, šiaip ar taip, tačiau tai, be abejo, buvo geriausias grupės koncertas. Po mūsų grojo dar keturios grupės, o labiausiai įsiminė lenkai Skapoint, groję kuo tikriausią estradinį ska.

į viršų

 

5. 2006-03-09

Sudalyvavome Va Taip Vat paramos koncerte Bix bare. Grojom pirmi. Grot buvo iš tiesų klaikiai nuobodu ir norėjosi tik kuo greičiau pabaigti. Po mūsų grojo Vilniaus punkai Netvarkoi!, o po jų – Va Taip Vat, nustebinę nauju įdomesniu skambesiu.

į viršų

 

6. 2006-04-13

Pagaliau išvažiavome į turą. Taip jau susiklostė, jog pirmas koncertas įvyko Zabadaks DIY kultūros centre Kuldygoje. Iš tiesų Zabadaks – gana fenomenalus reiškinys, žinant tai, jog Kuldyga nėra joks didmiestis ar šiaip didesnis miestas. Vos įžengus į Zabadaks, galima pajusti ten tvyrančią šilumą, nuoširdumą ir jaukumą. Šiek tiek pavaikštinėję aplink, pasidarėm soundčeką ir, žaisdami stalo tenisą ar šiaip sėdėdami, laukėm koncerto. Iš pradžių atrodė, kad žmonių bus vos keletas, nes grojom tik mes vieni, tačiau prasidėjus koncertui salė buvo prisipildžiusi keliomis dešimtimis jaunuolių. Žinoma, po kelių gabalų dalis išėjo, tačiau tai nebuvo kažkokia problema. Žmonės šokinėjo, plojo ir šypsojosi. Teko netgi groti bisą. Po koncerto žmonės dėkojo mums, o mes dėkojom jiems. Šiek tiek vėliau surengėm ir nedidelę ska diskoteką, o vėliau estafetę perėmė dvi merginos su ragga-dub garsais.

į viršų

 

7. 2006-04-14

Rygoje grojom klube Depo. Susitikę su draugėmis, atitranzavusiomis iš Lietuvos, pradėjom laukti, kol atsidarys Depo. Turėjom šiek tiek problemų su policija, nes vis ne ten pasistatydavom busiką, tačiau viską išgelbėjo organizatoriai, davę kortelę, kuri leidžia privažiuoti prie pat Depo. Maloniai nustebino tai, kad mūsų gabalai Should Try ir Do the Chess atsidūrė rinkinyje Ska no Depo, kuris buvo kaip flajeris/dovana pirmam šimtui atėjusiųjų. Pasidarę soundčeką, ėmėm laukti koncerto. Pirmi grojo latvių folk-ska atstovai Loco Locals. Žmonės lingavo, šokinėjo ir dainavo visiems jau žinomas dainas. Kai atmosfera buvo jau visai įkaitusi, ant scenos lipo roots reggae grojantys taip pat latviai Pcholi. Skambėjo gražiai, nors grojo gal kiek ir per ilgai. Pagaliau atėjo eilė ir headlineriams, tai yra, mums. Žmonių pastebimai buvo sumažėję, tačiau tie patys jau po pirmųjų gabalų pradėjo aktyviai judėti. Čia žmonės per ska koncertus juda kitaip nei Lietuvoje – ne poginasi, o skankina. O gražiausia buvo, kai pradėjo bėgti ratuku. Pagrojom gan neblogai, nors vis kažkaip nederėjo dūdos ir šiaip buvo dar visokių nedidelių problemų, tačiau tai nesutrukdė sugroti bisą. Po koncerto dar pasėdėjom Depo ir važiavom nakvoti į įrašų studiją. Iš pradžių apsaugininkas nenorėjo mūsų įsileisti, nes kažkas blogai buvo parašyta žurnale, tačiau, organizatoriams paskambinus šen bei ten, buvom įsileisti ir gavom puikius kambarius.

į viršų

 

8. 2006-04-15

Po netrumpos kelionės pasiekėm ir Taliną, kur mus pasitiko organizatorius Skotas, parodęs mums kelią į kažkur Talino glūdumoje įsikūrusį Reggae Bar. Šaunus klubas, išdažytas Etiopijos vėliavos spalvomis ir pripaišytas visokiausių rastamanų. Pasidėję daiktus, išvažiavom pas Skotą pavalgyti. Mus jo namai pasitiko su daržovių sriuba, makaronais ir vaizdu pro langą į jūrą. Šiek tiek pasėdėję pas Skotą, vėl išvažiavom į Reggae Barą. Žmonių dar buvo nedaug, tad ramiai pasidarė soundčeką. Garsistas smagiai mušė į taktą koja, kai grojom naująjį gabalą Rudeness?. Pirmi pradėjo latvių folk reggae atlikėjai Kuchen Beat, smagiai užvedę publiką savo linksmais garsais. Antri grojom mes. Iš pradžių žmonės buvo kiek nedrąsūs, bet priekyje stovėję keli pankeliai mokėjo Black Suits žodžius ir dainavo kartu. Šiaip pagrojom gerai ir netgi turėjom pagroti bisą. Žmonėms patiko. Po mūsų reggae garsais publiką užburti pabandė estai Mostband. Visą koncertą būrė neblogai, bet paskutinis gabalas buvo labai prastas, tad įspūdis liko nei šioks, nei toks. O paskutiniai grojo latviai Hospitalu Iela, kurie tikriausiai ir buvo to vakaro vinis. Grojo jie gan ilgai, bet, kaip daug kas sakė, tikrai gerai. Po dviejų jų bisų koncertas baigėsi ir, suvalgę po belešą, išvažiavom nakvoti. Apie pusę pirmos po pietų patraukėm link Vilniaus ir prieš vidurnaktį sėkmingai jį pasiekėm – turas pavyko.

į viršų

 

9. 2006-04-22

Grojom ant didelės scenos Kalnų parke didelėje skautų šventėje. Pagrojom keturis gabalus. Buvo dar daug visokių roko grupių ir šiaip visokių atlikėjų po vieną. Toks kosmonautiškas koncertas ant didelės scenos.

 į viršų

 

10. 2006-05-06

Antrą kartą grojom Kernavėj, šįkart – Jankausko sodyboje vykusiose Gamtininkų dienose. Pirmą kartą per visą grupės gyvavimo istoriją negalėjome kiekvienas prasivesti po vieną draugą, o organizatoriai motyvavo tuo, jog jie taip pat turi daug draugų. Tai labai nuvylė. Tuo labiau, kad įėjimas kainavo 16 litų ir tie įėjimo pinigai nebuvo tokie gyvybiškai svarbūs, kadangi daug didelių firmų parėmė šį renginį.

Pirmąją dieną – penktadienį – pasirodė draugai Poinsettia su savo emocijomis trykštančiu pasirodymu. Garsas per juos buvo tikrai geras ir viskas puikiai girdėjosi. Toliau buvo daug visokių metalo grupių. Šiaip dar smagų tūsą užvirė ir grupė Saint Oil Sand, grojusi kažką panašaus į punk-ska su orienalistiniais motyvais ir įdomiu vokalu.

Šeštadienį po bliuzroko grupės Kiauras kibiras grojom mes. Scena buvo didelė, tad buvo galima šiek tiek pasilakstyti. Vienas – tikriausiai pergėręs – bičelis vis nesėkmingai steidždaivino. Garsas buvo geras, nuo scenos buvo galima matyti, kaip virš judančios minios kyla dulkių debesys. Po studentų dainos teatro pasirodymo ant scenos lipo Frekenbok su savo ska cirku. Festivalis ėjo į pabaigą, tačiau linksmybės tęsėsi iki ankstyvo ryto.

 į viršų

 

11. 2006-05-21

Po pusantrų metų vėl sugrojom koncertą su Captain Everything. Šįkart Intro klube. Dar grojo ir Va Taip Vat. Jie ir pradėjo koncertą. Į koncertą žmonių susirinko labai nedaug, tačiau jau per Va Taip Vat pasirodymą prasidėjo intensyvios stumdynės priekyje, tokios intensyvios, kad netgi buvo nuverstas saksofono mikrofono stovas. Deja, šįkart kliudė ir instrumentą, tad koncertą Va Taip Vat baigė tik su trimitu.

Antri grojom mes. Pirmas gabalas buvo pats naujausias iš visų. Palyginus su kitais, lėtas, tad žmonės iš pradžių labai jau nedrąsiai judėjo, tačiau vėliau, pradėjus groti senas dainas, vėl visiems buvo gerai. Šiaip ar taip, nebuvo kažkoks labai jau ypatingas koncertas. Po mūsų grojo Captain Everything ir sugrojo dar vieną stiprų pankroko koncertą ir gal bent penkis kartus kartojo hardrock-hallelujah motyvą tarp gabalų:).

į viršų

 

12. 2006-09-25

Visą vasarą negroję, vėl užlipom ant scenos, tiksliau - ant VGTU laiptų. VGTU švenčia savo penkiasdešimtmetį, tai pakvietė mus palinksminti studentų. Apie 1400 jau buvo susirinkęs nemažas būrys, kuriuos, matyt, labiau traukė ne muzika, o didžiulis tortas. Pagroję penkis gabalus, paskelbėm pertrauką (nes taip reikėjo) ir tada visi supuolė prie torto. Gavę, ko norėjo, visi pamažu pasišalino ir, grojant paskutinį gabalą, šalia laiptų buvo beveik tuščia. Buvo toks visai linksmas koncertas, su tokiu pat linksmu pratęsimu garaže.

į viršų

 

13. 2006-10-06

Šįkart pasirodėme naujame klube Gyvas DIY. Iš pradžių buvo tik šiek tiek šilta, o ir žmonių minia neatrodė tokia didelė, tačiau, pradėjus groti Frekenbokams, mažoji salė prisipildė žmonių. Visus iškart išmušė prakaitas ir gelbėjo tik ventiliatorius kampe. Frekenbok grojo užtikrintai, o publika jau kartu dainavo kai kuriuos tekstus iš naujojo albumo. Nors ir labai prašomi, tačiau biso nepagrojo. Paskui užlipom mes. Dūdos kaip mat aprasojo, klavišai tapo slidūs ir kartais paprasčiausiai nebeužtekdavo kvapo. Žmonės šiltai (o gal karštai?) sutiko senuosius ir kiek santūriau naujuosius gabalus. Galiausiai prisibaigėm Black Suits-Do the Chess-McD mišinėliu ir, nors buvo reikalaujama, tikrai nebepajėgėm išspausti biso. Koncertas buvo geras, nors, žinoma, tokia pirtelė ne tokia jau ir didelė malonė instrumentams.

į viršų

 

14. 2006-10-12

Jau praeitais metais grojom VU Komunikacijos fakulteto krikštynose, tad tokia garbė teko ir šiemet. Pirmi pradėjo roko grupė Arbata, kurios programa gal kiek ir prailgo. Po jų grojo Va Taip Vat. Su kiekvienu koncertu jie skamba vis geriau ir stipriau. Papildomo gražumo pridėjo ir vėl pasirodęs trimitininkas. Po energingo ir linksmo Va Taip Vat pasirodymo ant scenos lipom mes. Playlistas buvo toks pat kaip ir Gyvas DIY. Grot buvo visai gerai, nes nebuvo pernelyg karšta, o ir publika kartu padainuodavo priedainius. Teko netgi pakartoti Do the Chess. Ir galiausiai ant scenos pasirodė vakaro vinis - ska cirkas Frekenbok. Žmonių buvo likę kiek mažiau (nes jau buvo vidurnaktis), tačiau buvo linksma kartu dainuoti jau pramoktus naujų dainų tekstus. O viską užbaigė legendinis Bomb SKA ir pakartoti Robotukai.

į viršų

 

15. 2006-10-13

Dar neišblėsus šachmatų vakarėlio nuotaikai, teko vėl lipti ant scenos. Šįkart Tamstos klube, kur vyko VU Chemijos fakulteto krikštynos. Pasidarėm soundčeką, garsas buvo tikrai geras (nors po koncerto sakė, kad nesigirdėjo back vokalų ir t.t.). Iš pradžių smagiai pasijuokėm iš užduočių, kurios buvo parengtos fuksams, tačiau geriausias tą vakarą vis tiek buvo chemikas Tomas(?). Apie 2200 pradėjom groti. Nors chemikų buvo nedaug , bet šoko ir tūsinosi jie tikrai linksmai. Bėgiojo ratuku ir visaip šokinėjo. O paskui dar paprašė pakartot Uniformuotiems, ką mes ir padarėm. Belieka tik apgailestauti, kad dideli ir brangūs klubai taip skaičiuoja kiekvieną litą, kad net neleidžia muzikantams prasivesti po draugą.

į viršų

 

16. 2006-10-28

Kadangi dėl visiems žinomų priežasčių festivalis Darom 2006 liko neužbaigtas, organizacinis komitetas nutarė kompensuoti tai ir surengė koncertą Intro klube. Pirmi 500 žmonių įėjo nemokamai ir gavo legendines oranžines apyrankes. Galbūt dėl šios priežaisties jau gan anksti prie Intro pradėjo būriuotis didžiulė masė žmonių. Viskas buvo perkelta į kitą (didesnę) salę, o įprastoj vietoj žmones linksmino jau pagarsėjęs Dj Chinaski, Dj Unroyal ir vaizdai iš Darom 2006.

Pirmieji tą vakarą pasirodė emocoreriai Poinsettia, kaip visada surengę tikrą emocoro performansą ant scenos. Po jų ant scenos pasirodėm mes. Jau nuo pirmų akordų prasidėjo stumdynės, ko tikrai nesitikėjom, pamatę, kokio dydžio salė. Ant scenos beveik iškart atsidūrė keletas žiūrovų. Buvo išties malonu matyti, kad žmonės dainuoja mūsų tekstus ir net pačiam salės gale matėsi šioks toks judėjimas. Ne kažkaip pakartojom Uniformuotiems ir pasitraukėm į jaukų backstage'ą. Kai kas sakė, kad grojom prastai, o kai kas sakė, kad buvom to vakaro geriausia grupė. Na, bet, šiaip ar taip, patiems groti tikrai patiko. Po mūsų ant scenos pasirodė ir lenkų diy scenos veteranai Alians, sugroję tikrai gražų koncertą. Belieka padėkoti visiems, kas prisidėjo prie šio koncerto. Darom!     

į viršų

                                                     

17. 2006-11-25

Šįkart grojom MEDI (Medikų dienose). Scena buvo pastatyta koridoriuj. Nuo žmonių iki mūsų buvo kokie 4-5 metrai, bosas gaudė lyg kokiam ambiento koncerte, o būgnų girdėjosi tik vibracijos. Pabandėm išspaust iš savęs ką tik galėjom, tačiau nelabai kas teišėjo ir  nuotaika buvo tikrai ne kokia.

į viršų

 

18. 2006-12-22

Kadangi Vilniaus pankroko irštva GyvasDIY turi finansinių problemų, organizatoriai nutarė surengti benefitą. Šįkart grojom su plungiečiais R.I.P ir futbolistais Pendeliu. Pirmi šį kartą buvom mes. Manėm, jog tai suteiks galimybę groti ne pirties sąlygomis, tačiau klydom. Pristatėm ir naują gabalą, darbiniu pavadinimu „Stomping Stompers“. Apskritai buvo malonus koncertas. Pats tas prieš šventes. Dar vieni grupės gyvavimo metai buvo užbaigti gerai.

Po mūsų buvo R.I.P., sugroję puikų pankroko koncertą. Direktorius tarp grupių vis paleisdavo kokio gero surfo. O Pendelio vokalistas, be abejo, nusipelno Geriausio metų vokalisto apdovanojimo; ). Gyvas!

į viršų