2007

1. 2007-03-31 2. 2007-04-19 3. 2007-05-05
  4. 2007-06-13  

                                                         Atgal

1. 2007-03-31

Ilgai niekur negroję, buvom pakviesti į Kauną, festivalį „Neformos diena“. Traukiniais atsibastę į Kauną, nuėjom pasistiprint į kebabinę (mat buvom girdėję apie labai skanius kaunietiškus kebabus). Žinoma, kaip ir įprasta, koncertas vėlavo. Garsas gal ir nebuvo pats puikiausias, ant scenos dūdos ir vokalai kalė garsiau už visa kita. Pirmas kelias dainas vis buvo trukdžių su Jaro gitariniu kubu. Galiausiai, kai, atrodo, viskas susitvarkė, trūko styga (senokai taip buvo). Šiaip taip baigėm pasirodymą. Tikriausiai dėl repeticijų trūkumo viskas skambėjo kažkaip truputį palaidai ir netvirtai. Šiaip ar taip, buvo malonu matyti, kaip prieky stovintys žmonės dainuoja kartu.

į viršų

 

2. 2007-04-19

Tikriausiai kuo rečiau groji, tuo ir koncertai būna pačiam malonesni. Šįkart sudalyvauti savo debiutinio EP „Normaluz žmoguz“ pristatyme pakvietė vilniečių ska/punk/reggae grupė Saint Oil Sand, pažįstami nuo 2006-ųjų metų Gamtininkų dienų Kernavėje. Taip pat grojo ir energingieji Vilniaus skapunkeriai Va Taip Vat. Jie ir pradėjo koncertą. Pagrojo ir žinomų, ir dar visai negirdėtų gabalų. Garsas gal ir nebuvo pats puikiausias, tačiau jų energija ir gera nuotaika viską atpirko.

Tokia jau buvo Saint Oil Sand'ų valia, kad jie, vis dėlto būdami koncerto kaltininkai, panorėjo groti antri. Kai kurių subjektyvia nuomone, per Gamtininkų dienas jie skambėjo geriau, nors patys muzikantai sakė, kad jiems tada buvo ne taip jau gerai. Amžinas paradoksas: patinka muzikantui - nepatinka žmogui, nepatinka žmogui - patinka muzikantui. Aišku, tokie jų gabalai, kaip kad Mano diedukas, Bėgam bėgam ar jau hitu tampantis Normalus žmogus, kėlė gerą maišatį ir visi jau dainavo kartu.

Po netrumpo Saint Oil Sand pasirodymo ant scenos pasirodėm mes. Šįkart turėjom šiokių tokių naujovių, iš kurių didžiausia buvo ta, jog bosistas grojo kontrabosu. Pasičekinę, ilgai nedelsdami pradėjom groti. Sugrojom naują - lėtesnę - United versiją. Nors klaidų buvo nemažai, o jau po intro nutrūko styga, tačiau atidavėm visą dūšią, todėl, bent jau mums patiems, koncertas buvo labai malonus. Vertinimai, kaip ir visada, buvo labai skirtingi: vieni sakė, kad anksčiau būdavo geriau, kai varydavom greitai, kiti sakė, kad ir dabar gerai. Tačiau, šiaip ar taip, koncertui galima rašyti didelį pliusą.

į viršų

 
3. 2007-05-05

A. Mamontovas sumąstė gana neblogą atrakciją tiek muzikantams, tiek klausytojams - Gatvės muzikos dieną. Diena pasitaikė graži, tad kas dviračiu, kas troleibusu sugužėjo į vieną iš Tilto gatvės kiemų. Pankroko dėdės jau statė būgnus, priekį, kubus. Po truputį rinkosi žmonės.

Apie pusę aštuonių prasidėjo koncertas. Kieme būriavosi jau gera minia. Pirmosios/pirmieji grojo merginų (ir Beždžionkos) grupė Braškių džemas. Gražiai dainavo, grojo. Buvo ir visiems žinomų koverių. Anot Audrelio, puikiai atidarė tūsą.

Po jų pasirodėm mes. Martyno mandras sakso mikrafas nuolat cypė, tad buvo gana nemalonu. Bet apskritai groti buvo jėga. Tuoj pakilo dulkės. Jautėsi ir gera atmosfera. Žmonėms - mums, mes - žmonėms.

Vakarėlį užbaigė Žiurkės, pagroję labai stiprų koncertą. Žinoma, praėjus net dviems minutėms po 2130, pasirodė žalieji draugai, pareiškę, kad laikas baigti. Kieme dar liko stoviniuoti kelios dešimtys žmonių.

į viršų

 

4. 2007-06-13

Kadangi kai kurie išvažiuoja į užsienius tiek padirbėt, tiek pasimokyt, tenka daryti nedidelę pertraukėlę. Taip jau išėjo, kad paskutinį koncertą sugrojom Tamstoj. Buvo gerai ir žmonių buvo nemažai. Ačiū visiems. Iki kitų susitikimų.

į viršų