.:grupė:.

Lagamino Turinys:

Ignas – vokalas/trombonas

Jaras (Jeronimas) – gitara

Tomas – bosas

Audrius – būgnai

Tadas – trimitas

Martynas – alto saksofonas/back vokalas

Laimonas – bariton saksofonas

 

Muzikinės saviveiklos ansamblis „Lagamino Turinys“ (t.p.ž.k.: Lagaminų Turiniai, Lagamino Turiniai, Lagaminų Turinys ir t.t.) susikūrė pačią paskutinę 2002-ųjų metų dieną. Prieš tai nariai grojo įvariose grupėse įvairius stilius: nuo riedlenčių punk’o iki funk’iškojo rock’o. Iš pradžių grojom tokį amerikietišką punk-ska, kadangi tuo metu labai didelę įtaką mums darė ansambliai Less Than Jake, Mustard Plug, Catch 22 ir kiti. Nors groti taip buvo linksma, vis gi norėjosi kažko kito. Kažko stipresnio, smarkesnio, piktesnio, macnesnio. Šitų keturių norim ir ieškom iki šiol.

Per trejus metus Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Kernavėje) savo rafinuotai trumpą programą atlikome beveik 40 kartų. Viena scena dalintis teko su dr.Green, Frekenbok, Toro Bravo, Bora, SC, P.O. Box, Alarmrock ir kitais populiariais muzikinės saviveiklos kolektyvais. 2005-ųjų rudenį įrašėme ir išleidome savo debiutinį albumą „Black Suits“. Dabar ieškome kontaktų Europoje, kadangi pats laikas priminti jiems apie East Europe Ska. 2006-ųjų balandį pagaliau pavyko išvažiuoti į miniturą po Latviją ir Estiją. Sugrojom tris koncertus Kuldygoj, Rygoj ir Taline. Ledai pralaužti!

Mūsų atliekamų dainų tekstai apie viską - pradedant socialininėm/kultūrinėm problemom, baigiant vyrukų juodais drabužiais (lt. vulg.: grubijanų) nuotykiais.

„Lagamino Turinys“ yra už laisvę ir taiką pasaulyje, pasidaryk pats kultūrą (angl. vulg.: D.I.Y.), neteroristinio anarchizmo idėjas. Įvairūs rasiniai prietarai, fašizmas, nacizmas bei įvairiausių formų smurtavimas (išskyrus, kai mūsų būgnininkas koncerto metu užsmaugiamas, jam išspiriama kėdė ir triukšmadarys dviejų apsaugos darbuotojų ištempiamas jam vos prisilietus prie savųjų būgnų) mums yra visiškai nepriimtina.

Ir ką? Tebūnie SKA!